Współpracujmy

Podróże, w szczególności te samochodowe oraz przebywanie w naturze to nasza siła napędowa. Czerpiemy z nich energię do dalszych działań, którą bardzo chętnie dzielimy się z innymi. Na blogu opisujemy nasze wrażenia z podróży i tworzymy mini przewodniki po miejscach, które odwiedziliśmy. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z Twoją marką, jeśli tylko wpisze się ona w tematykę i sposób komunikacji naszego bloga. Posiadamy zaangażowaną społeczność i bardzo ważne jest dla nas to, żeby udostępniane przez nas materiały były przydatne dla naszych czytelników. Zrobimy wszystko, żeby nasza współpraca była owocna.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Współpraca ikona.
Stworzymy artykuł

Na naszym blogu dokładnie opisujemy nasze podróże i dzielimy się praktycznymi informacjami na temat miejsc, które odwiedzamy. Z przyjemnością stworzymy artykuł lub całą serię wpisów na naszym blogu i mediach społecznościowych, w których umieścimy Twój produkt lub miejsce.

Współpraca ikona.
Zrobimy sesję Twojego produktu

Marzysz o tym, aby Twoje produkty miały sesje zdjęciowe w ciekawej scenerii? Z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy! Zabierzemy Twój produkt w kolejną podróż i zadbamy o to, aby znaleźć dla niego najpiękniejsze z możliwych miejsc do wykonania sesji.

Współpraca ikona.
Przetestujemy sprzęt

Bardzo dużą część naszych podróży spędzamy w outdoorze, gdzie korzystamy z różnego rodzaju sprzętów i gadżetów, zarówno tych sportowych jak i cyfrowych do upamiętniania pięknych chwil. Chętnie zabierzemy Twój sprzęt w kolejną podróż! Dokładnie go przetestujemy i podzielimy się naszą opinią z innymi.

Współpraca ikona.
Zorganizujemy Ci wyjazd

Jeśli podoba Ci się nasz styl zwiedzania i marzysz o aktywnych podróżach i odkrywaniu nowych miejsc, napisz do nas! Z przyjemnością ułożymy dla Ciebie plan podróży w 100% dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Współpraca ikona.
Opowiemy o naszych podróżach

Podróże są dla nas nieodłącznym elementem życia i tematem, o którym moglibyśmy opowiadać godzinami. Uwielbiamy zarażać naszą pasją innych i dzielić się wrażeniami z odbytych podróży. Będzie nam miło poprowadzić dla Ciebie prelekcję lub udzielić wywiadu.

Współpraca ikona.
Zrealizujemy Twój pomysł

A może masz zupełnie inny pomysł na współpracę z nami? Napisz do nas! Chętnie dowiemy się o nim więcej i przedyskutujemy możliwości.

Jak się z nami skontaktować?