Współpracujmy

Podróże, w szczególności te samochodowe oraz przebywanie w naturze to nasza siła napędowa. Czerpiemy z nich energię do dalszych działań, którą bardzo chętnie dzielimy się z innymi. Na blogu opisujemy nasze wrażenia z podróży i tworzymy mini przewodniki po miejscach, które odwiedziliśmy. Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z Twoją marką. Posiadamy zaangażowaną społeczność i bardzo ważne jest dla nas to, żeby udostępniane przez nas materiały były przydatne dla naszych czytelników. Zrobimy wszystko, żeby nasza współpraca była owocna. Napisz do nas: kontakt@raczejtrampki.pl

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Współpraca ikona.
Stworzymy artykuł lub film

Na naszym blogu dokładnie opisujemy nasze podróże i dzielimy się praktycznymi informacjami na temat miejsc, które odwiedzamy. Z przyjemnością stworzymy artykuł, film lub całą serię wpisów na naszym blogu i mediach społecznościowych, w których umieścimy Twój produkt lub miejsce.

Współpraca ikona.
Zrobimy sesję Twojego produktu

Marzysz o tym, aby Twoje produkty miały sesje zdjęciowe w ciekawej scenerii? Z przyjemnością ją dla Ciebie wykonamy! Zabierzemy Twój produkt w kolejną podróż i zadbamy o to, aby znaleźć dla niego najpiękniejsze z możliwych miejsc do wykonania sesji.

Współpraca ikona.
Przetestujemy sprzęt

Bardzo dużą część naszych podróży spędzamy w outdoorze, gdzie korzystamy z różnego rodzaju sprzętów i gadżetów, zarówno tych sportowych jak i cyfrowych do upamiętniania pięknych chwil. Chętnie zabierzemy Twój sprzęt w kolejną podróż! Dokładnie go przetestujemy i podzielimy się naszą opinią z innymi.

Współpraca ikona.
Zorganizujemy Ci wyjazd

Jeśli podoba Ci się nasz styl zwiedzania i marzysz o aktywnych podróżach i odkrywaniu nowych miejsc, napisz do nas! Z przyjemnością ułożymy dla Ciebie plan podróży w 100% dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Współpraca ikona.
Opowiemy o naszych podróżach

Podróże są dla nas nieodłącznym elementem życia i tematem, o którym moglibyśmy opowiadać godzinami. Uwielbiamy zarażać naszą pasją innych i dzielić się wrażeniami z odbytych podróży. Będzie nam miło poprowadzić dla Ciebie prelekcję lub udzielić wywiadu.

Współpraca ikona.
Zrealizujemy Twój pomysł

A może masz zupełnie inny pomysł na współpracę z nami? Napisz do nas! Chętnie dowiemy się o nim więcej i przedyskutujemy możliwości.

Nasze socialmedia

Raczejtrampkki zasięgi

Zasięg kanału na Youtube

Statystyki naszego bloga