raczejtrampki

Połączyły nas raczej trampki, raczej góry i raczej piwo pod koniec 2017 roku. Od tamtej pory idziemy razem przez życie, ciesząc się każdą wolną chwilą. Odkrywamy uroki naszego kraju, zdobywając koronę gór Polski. Jeździmy po Europie i zwiedzamy ją na swój sposób, unikając zatłoczonych miejsc, kościołów i muzeów. Próbujemy lokalnej kuchni i cieszymy się pięknymi okolicznościami przyrody.

Każdy wolny weekend spędzamy na wyjazdach, a w międzyczasie planujemy kolejne. Nie jesteśmy ekspertami podróży, ale każdy nawet najmniejszy wypad daje nam super zastrzyk energii. Dlatego właśnie chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami z osobami, które szukają inspiracji do nietypowych wyjazdów tych dłuższych i tych krótszych (chociaż my raczej optujemy za tymi krótszymi). Które lubią spędzać czas aktywnie i odkrywać nowe miejsca, ale też cieszyć się chwilami we dwoje z dala od ludzi.

Nasze wyjazdy nie mają reguł, scenariusza ani ściśle określonego budżetu. Zdarza nam się spać w hotelach 4-ro gwiazdkowych w centrum miasta, a noc później w namiocie na campingu albo jakimś parkingu. Destynacje często wybieramy pod wpływem impulsu i pogody, ale czasem też długo planujemy jakiś wyjazd. Lubimy też wracać w miejsca, które szczególnie nas urzekły.

Monia: Fanka wodospadów. Boi się latania. Lubi mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Nigdy nie wie gdzie jest, ale zawsze kłóci się, że zna drogę. Odpowiedzialna za wybór atrakcji na wyjazdach. Zawodowo związana z marketingiem w branży IT.

Bartek: zwolennik spontana i podejścia do wszystkiego na luzie, mistrz kierownicy. Główny logistyk i planer naszych wyjazdów. Spec od wyszukiwania najlepszych ofert na bookingu. Na co dzień w pracy projektuje sieci światłowodowe.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, piszcie: raczejtrampki@gmail.com